Ara

SPOR BİLİMLERİ FAKÜLTESİ

Akademik

İdari

Dekan

Dekan Prof.Dr.

Yüksel Savucu

E-Posta ysavucu@firat.edu.tr

Telefon 424-2370000-4467

Uzmanlık Alanları

Dekan Yardımcısı

Dekan Yardımcısı Doç.Dr.

Çetin Tan

E-Posta ctan@firat.edu.tr

Telefon 424-2370000-6503

Uzmanlık Alanları

Fakülte Sekreteri

Fakülte Sekreteri

Sibel Yentur

E-Posta syentur@firat.edu.tr

Telefon 04242370000-6502

Uzmanlık Alanları

Dekan Sekreteri

Dekan Sekreteri

Nesrin Yıldırım

E-Posta nesrinyildirim@firat.edu.tr

Telefon 04242370000-6501

Uzmanlık Alanları

Anabilim Dalı Sorumlusu

Anabilim Dalı Sorumlusu

Rümeysa Kaan

E-Posta srkaan@firat.edu.tr

Telefon 04242370000-6516

Uzmanlık Alanları

Satın Alma

Satın Alma

Abdulhakim Yılmaz

E-Posta ahyilmaz@firat.edu.tr

Telefon 04242370000-3483

Uzmanlık Alanları

Mali İşler

Mali İşler ve Ayniyat

Cem Özdemir

E-Posta cozdemir@firat.edu.tr

Telefon 04242370000-3484

Uzmanlık Alanları

Geçici Personel

Geçici Personel

Salim HELEZÜRLÜOĞLU

E-Posta shelezurluoglu@firat.edu.tr

Telefon 04242370000-6505

Uzmanlık Alanları

Geçici Personel

Selami Eran

E-Posta seran@firat.edu.tr

Telefon 04242370000-4462-4459

Uzmanlık Alanları

Geçici Personel

Nazmi Kaya

E-Posta nazmikaya@firat.edu.tr

Telefon 04242370000-4459

Uzmanlık Alanları

Bölüm Sekreteri (Öğretmenlik)

Bölüm Sekreteri

İlhami Polat

E-Posta ipolat@firat.edu.tr

Telefon 04242370000-4423

Uzmanlık Alanları

Bölüm Sekreteri (Antrenörlük)

Bölüm Sekreteri

Kadir Keklik

E-Posta k.keklik@firat.edu.tr

Telefon 04242370000-4456

Uzmanlık Alanları

Bölüm Sekreteri (Rekreasyon)

İdari İşler

Çağdaş Sezer

E-Posta csezer@firat.edu.tr

Telefon 04242370000-6516

Uzmanlık Alanları

Bölüm Sekreteri (Yöneticilik)

Bölüm Sekreteri

Hakan Demircan

E-Posta hdemircan@firat.edu.tr

Telefon 04242370000-4422

Uzmanlık Alanları