Ara

SPOR BİLİMLERİ FAKÜLTESİ

Akademik

İdari

Dekan
Dekan
ysavucu@firat.edu.tr
424-2370000-4467
Prof.Dr.
Yüksel
Savucu
Dekan Yardımcısı
Dekan Yardımcısı
ctan@firat.edu.tr
424-2370000-6503
Doç.Dr.
Çetin
Tan
Fakülte Sekreteri
Fakülte Sekreteri
syentur@firat.edu.tr
04242370000-6502
Sibel
Yentur
Dekan Sekreteri
Dekan Sekreteri
nesrinyildirim@firat.edu.tr
04242370000-6501
Nesrin
Yıldırım
Anabilim Dalı Sorumlusu
Anabilim Dalı Sorumlusu
srkaan@firat.edu.tr
04242370000-6516
Rümeysa
Kaan
Satın Alma
Satın Alma
ahyilmaz@firat.edu.tr
04242370000-3483
Abdulhakim
Yılmaz
Mali İşler
Mali İşler ve Ayniyat
cozdemir@firat.edu.tr
04242370000-3484
Cem
Özdemir
Geçici Personel
Geçici Personel
shelezurluoglu@firat.edu.tr
04242370000-6505
Salim
HELEZÜRLÜOĞLU
Geçici Personel
seran@firat.edu.tr
04242370000-4462-4459
Selami
Eran
Geçici Personel
nazmikaya@firat.edu.tr
04242370000-4459
Nazmi
Kaya
Bölüm Sekreteri (Öğretmenlik)
Bölüm Sekreteri
ipolat@firat.edu.tr
04242370000-4423
İlhami
Polat
Bölüm Sekreteri (Antrenörlük)
Bölüm Sekreteri
k.keklik@firat.edu.tr
04242370000-4456
Kadir
Keklik
Bölüm Sekreteri (Rekreasyon)
İdari İşler
csezer@firat.edu.tr
04242370000-6516
Çağdaş
Sezer
Bölüm Sekreteri (Yöneticilik)
Bölüm Sekreteri
hdemircan@firat.edu.tr
04242370000-4422
Hakan
Demircan